Jak získat stipendium do USA?

V rámci studia v USA se studenti mohou rozhodnout pro různé typy univerzit, od veřejných škol financovaných státem až po privátní instituce s prestižním renomé. Firma Study Gate pomáhá studentům vybrat si optimální univerzitu a program v souladu s jejich cíli a finančními možnostmi.

Studijní programy, jakými jsou associate degree (2 roky), bachelor's degree (4-5 let), master's degree (2 roky) a PhD (5-6 let), jsou detailně analyzovány s ohledem na specifické potřeby každého studenta. 

Finanční stránka studia je také důležitým aspektem, a zde firma Study Gate poskytuje cenné informace o školném, stipendiích a možnostech finanční podpory. Průměrné školné na vysokých školách v USA je odhadováno v rozmezí od 10 000 do 50 000 USD ročně, včetně ubytování a stravování.

Konzultační firma Study Gate rovněž asistuje s otázkami ubytování. Pomáhá studentům porozumět systému kolejí a pronájmu, ať už se jedná o sdílení pokojů se spolubydlícími nebo pronájem samostatného pokoje či bytu.

Výběr vhodné vysoké školy je podporován důkladnou analýzou typu školy, oboru a geografické lokality. Firma Study Gate pomáhá studentům strategicky vybrat destinaci a univerzitu, která nejlépe odpovídá jejich studijním a kariérním cílům.

Pracovní příležitosti během studia a po jeho ukončení jsou dále reflektovány s ohledem na práva a omezení studentů s vízem F-1 a J-1.

Spolupráce s firmou Study Gate otevírá dveře ke vzdělání v USA a poskytuje studentům odbornou pomoc v celém procesu studijního a kariérního rozvoje.